Ukrainian Federal Criminal Defense Attorney

Браян Дж. Зайґер, пенсильванський адвокат, який спеціалізується на комерційних справах, надасть Вам високофахову допомогу впродовж усього змагального процесу у федеральному суді. Починаючи з розслідування великого журі, першої появи в суді, внесення застави, пред’явлення обвинувачення та клопотання у справі й до судового розгляду, призначення покарання та подання апеляції, п. Зайґер має великий досвід судових змагань проти державного обвинувача Сполучених Штатів у всіх аспектах справи.

Закінчивши юридичний факультет і одержавши в школі бізнесу магістерський ступінь з ділового адміністрування, Зайґер розпочав свою юридичну кар’єру консультантом з податкового права в компанії KMPG. Проробивши рік, він зрозумів, що обрав не той шлях, бо в глибині душі завжди знав, що його покликання – судова адвокатура. Зайґер полишив податкову сферу й почав виступати у філадельфійських судах. Незабаром він зажив репутації «непробивного» захисника у кримінальних судових справах. Він і сьогодні спричиняє чимало клопоту обвинуваченню. Багаторічний досвід дозволив йому поєднати набуті в кримінальному суді навички, хватку й ґарт з логікою мислення, професійною підготовкою й ноу-хау, що їх дає школа бізнесу, а також глибоким знанням податкового права.

Браян Дж. Зайґер народився й виріс у Філадельфії, штат Пенсильванія. Випускник школи імені Джорджа Вашинґтона в північно-східній, демографічно строкатій частині міста, він не забуває про своє коріння і знає, що значить боротися за свого підзахисного. Зайґер склав присягу у всіх федеральних судах Пенсильванії і приїде до будь-якого з них, щоб представляти Вас. Він вів сотні справ у судах штату й федеральних судах, у тому числі апеляційних, а також в Апеляційному суді третього округу США. Зателефонуйте адвокатові Зайґеру за номером 215.546.0340 просто зараз і обговоріть з ним свою справу. Пан Зайґер надає безкоштовні консультації.

Представляючи інтереси клієнтів, що розмовляють російською та багатьма іншими східноєвропейськими мовами, фірма «Зайґер» користується послугами професійних усних і письмових перекладачів. Зв’яжіться з нами й довідайтесь про всі важливі для Вас подробиці.

Brian J. Zeiger, Esquire has been serving the Ukrainian and Eastern European communities in the Philadelphia and surrounding area for many years. Mr. Zeiger offers translation and interpreter services upon request for his Russian and Eastern European clients. We have translators and interpreters available for Russian, Ukrainian, Serbian, Albanian, Romanian, and many others. Please contact the Zeiger Firm at 215.546.0340 to set up a consultation now or to arrange for a translator for your native language. Brian J. Zeiger understand his clients may not speak English and the client would prefer a conversation about their case with a translator in Russian or other Eastern European languages with their federal White Collar Pennsylvania Criminal Defense Attorney.